Sepetim

Assos Sarı Kapalı Amerikan Kapı

Doorpan Markada Assos Modeli, Vario Markada Toros, Teverpan da ise Oxford Modeli ve Teverpanda Yeni Model Ohio Olarak Geçmekte İç İskeleti İse 35mm x 42mm Göknar veya Sarıçam Keresteden Serenler Üst Başlık 35mm x 42mm Bir Adet, Alt Başlık 35mm x 42mm Bir Adet, Orta Kısmı İse 20mm x 35mm ve Her İki Tarafa 35mm x 42mm x 400mm Kilitlik Takviyeli Parça Kullanılmaktadır. İç dolgusu petek olarak kullanılılır. Bütün Amerikan Kapı modellerimiz, gömme kapı kilidi ( Normal Kollu Kilit) veya Amerikan otel tipi (topuz-yuvarlak) kilit uygulamasıyla hazırlanabilir. İsteğe bağlı olarak cam bölmeli olarak üretilebilirler. Amerikan Kapı panelinin en büyük avantajı kesilerek ebatlanabilmesidir. Bundan dolayı ölçü problemi yoktur. Amerikan Kapı Kasası Bir Tarafı 35mm x 42mm Karşı Tarafı İse 35mm x 35mm Üst, Orta ve Alt Kısmına 35mm x 90mm Parça kullanılmaktda Üst ve Orta Kısmının Ara İç Dolgusu petek veya Ağaç Dolgu Kullanılmaktadır veya 36 mm Mdf Kasa kullanılmaktadır. Müşterimizin İsteğine Göre Fitil Sistemi yapılabilmektedir bu Fitil Sistemi ses ve ısı yalıtımına sahiptir. Pervazlar Ayarlı Pervaz (Geçme Pervaz) 8mm x 70mm x 208mm veya 218 mm Olarak Mdf den Üretilmektedir. Boyasız Olarak da Amerikan Kapı, Kasa ve Ayarlı Pervaz (Geçme Pervaz) Olarak Üretilir. Boyalı Olarak İse Müşterimizin İsteği Doğrultusunda Her Renkte Yapılabilmekte Olup Boya Markası Genellikle Poliüretan Boya (Kompenatlı) Beyaz, krem, kahverengi, açık ceviz, koyu ceviz, eskitme, siyah, gri renk tonları Kullanılmaktadır. Ayrıca Amerikan kapılar kaliteli ve ekonomiktir. Amerikan Kapıların en büyük avantajı üretim maliyetlerinin düşük olması münasebetiyle fiyatlarının gayet ucuz olmasıdır. Üretim bittikten sonra Türkiye geneli Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin(İçel), Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Şırnak, Sivas, Tekirdağ, Tokat,Trabzon,Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak İl ve ilçelerine Kamyon veya Kargo ile gönderilir.
Etiketler: amerikan kapı , Amerikan Kapı Fiyatları , Oda Kapısı Fiyatları , En ucuz Amerikan Kapı Fiyatları , Panel Kapı Fiyatları , Amerikan Kapı modelleri , Oda Kapı modelleri , 2022 iç Kapı Modelleri ve Fiyatları , Oda Kapı Fiyatları , Amerikan Kapı Fiyatları 2022 , Amerikan Kapı Fiyatları 2023 , 2023 iç Kapı Modelleri ve Fiyatları , Camlı iç Kapı modelleri , Amerikan kapı kalitesi nasıl anlaşılır? , En iyi iç oda kapısı hangisi? , Modern iç kapı modelleri , Amerikan Panel Kapı Fiyatları , Panel Kapı modelleri , Amerikan kapı Nedir , Camlı iç kapı modelleri , 2022 iç kapı modelleri , 2023 iç kapı modelleri , Amerikan kapı renkleri , Amerikan kapı Ölçüleri , Amerikan kapı hangi malzemeden yapılır? , Amerikan kapı kaç cm? , Amerikan kapı boyanır mı? , Amerikan kapı fiyatları 2023 , Pres kapı nedir , AMERİKAN KAPI renk KARTELASI , Kahverengi kapıyı Beyaza Boyama , Kapı Boya Renkleri , Kapı renkleri , Gri kapı renkleri , Açık ceviz rengi kapı , İç kapı renkleri ve isimleri , İç Kapı Boya Renkleri , Ev iç kapı DEĞİŞİMİ , En iyi iç kapı hangisi , İç KAPI TEKNİK ÖZELLİKLERİ , Kapı çeşitleri , Kapı hangi maddeden yapılır , Kapı yapımında KULLANILAN malzemeler , İç kapı modelleri , Amerikan kapı özellikleri , Amerikan kapı kesilir mı , Panel kapı ile Amerikan kapı arasındaki fark , Amerikan kapı mı melamin kapı mı , İç mekan kapı çeşitleri , Pres kapı , İç Kapı renk KARTELASI , En çok tercih edilen kapı rengi , Amerikan kapi renk kartelasi , MEŞE rengi KAPI , Kaliteli amerikan kapı , Ceviz rengi iç kapılar , Eskitme Kapı Renkleri , Panel kapı Boyama teknikleri , En ucuz Amerikan kapı fiyatları , Amerikan kapı renk DEĞİŞTİRME , Amerikan kapı ölçüleri standart mı olur , amerikan kapı camlı fiyatları , amerikan kapı camlı mı camsız mı , amerikan camlı kapı modelleri ve fiyatları , amerikan panel kapı camlı , amerikan panel kapı camlı modelleri , amerikan iç kapı camlı fiyatları , amerikan kapı modelleri camlı fiyatları , Amerikan İç Kapı Kasa ve Pervaz Takımı , Ham Amerikan kapı , Ham Amerikan kapı fiyatları , Amerikan kapı ile lake kapı arasındaki fark , Gri beyaz kapı modelleri , Kırık beyaz kapı modelleri , Büyük kapı modelleri , Tosya Kapı fiyat listesi , Tosya Kapı fabrikaları , Tosya Panel Kapı Fiyatları , Kastamonu Kapı Fiyatları , Tosya kapı modelleri , tosya'da amerikan kapı fiyatları , Tosya Kapı firmaları , Tosya Panel Kapı fiyatları , Amerikan kapı fiyatları 2023 , İç kapı boyama fiyatları , 2022 iç Kapı Modelleri ve Fiyatları , 2023 iç Kapı Modelleri ve Fiyatları , Boyasız Ham Amerikan kapı , Boyasız Ham Amerikan kapı fiyatları ,
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.