Sepetim

Melamin Kapı Babil

Son yıllarda iç oda kapısı modellerine Melamin Kapı Yüzeyi ya da Melamin Kapı Paneli olarak adlandırılan malzeme ile üretilen Melamin Kapılarda eklendi. Zengin renk seçenekleri sunan ve dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar konutlarda ve diğer yaşam alanlarında kullanım imkan’ı sunan melamin kapılar ile ilgili biraz daha detaya inerek kapsamlı bilgiler vermeye çalışacağız. Melamin sadece orman ürünleri sektöründe kullanılmayan farklı sektörlerde de sıkça adını duyduğumuz bir ürün. Doğadaki ağaç desenleri birebir olarak metal silindirlere işlenir. Bu işlem sonrası ortaya ağaç deseni işlenmiş silindir şeklinde metal kalıp ortaya çıkar. Her desen için ayrı bir silindir gereklidir. Daha sonra özel baz kağıtlara bu silindirler vasıtası ile renklendirme işlemi yapılır. Ortaya ağaç deseni olan ve farklı renklerde dekor kağıdı çıkar, Dekor kağıtları emprenye hatlarında çeşitli işlemlerden geçerek mukavemet kazanır.Melamin Kapıyı Folyo kapıdan ayıran ve onu uzun ömürlü kılan en önemli işlem dekor kağıdının emprenye işleminden geçmesidir. Son üretim aşaması olarak emprenyeli dekor kağıtları yüksek yoğunluk ve özel yüzey zımparasına sahip hdf plakalara yüksek basınç ve ısı değerlerine ulaşabilen presler ile preslenerek MDF yüzeyine sabitlenir. Bu işlem sırasında tutkal gibi yapıştırıcı özelliğe sahip ürünler kullanılmaz. Isı ve yüksek basınç buradaki en önemli unsurdur. Üretim bittikten sonra Türkiye geneli Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin(İçel), Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Şırnak, Sivas, Tekirdağ, Tokat,Trabzon,Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak İl ve ilçelerine Kamyon veya Kargo ile gönderilir.

Etiketler: Melamin Kapı Fiyatları , Melamin kapı Nedir , Melamin kapı dezavantajları , Melamin kapı kullanıcı yorumları , MELAMİN Kapı sahibinden , Amerikan kapı mı Melamin kapı mı , Melamin kapı boyanırmı , Melamin kapı Özellikleri , Melamin kapı sağlam mı? , Pvc mi melamin kapı mı? , Melamin suya dayanıklı mı? , Melamin kapı sudan etkilenir mi? , Hangi kapı daha iyi? , Melamin kapı fiyatları ne kadar? , Melamin kaplı kapı boyanır mı? , Melamin kapı nedir , Melamin Kapı modelleri , Melamin Kapı Ankara , Melamin kapı özellikleri , Melamin Kapı boyanırmı , Melamin Kapı , Beyaz Melamin Kapı , Melamin Kapı fiyatları 2022 , Melamin kapı yorumları , Tosya Melamin Kapı Fiyatları , Melamin kaplı kapı suya dayanıklı mıdır? , PVC kapı mı melamin kapı mı? , Melamin kullanışlı mı? , Lake kapı mı Melamin kapı mı , PVC Melamin kapı , Melamin Kapı Şikayet , Melamin Kapı fiyatları 2023 , Melamin kapı mı PVC kapımı , En kaliteli iç kapı hangi malzemeden yapılır? , En iyi iç kapı hangisi , Melamin kaplı kapı nedir? , Melamin kapı yüzeyi nedir? , Melamin KAPI fiyatları sahibinden , Camlı Melamin Kapı modelleri , Melamin kapı teknik özellikleri , Melamin Kapı Renk KARTELASI , İç Kapı renk KARTELASI , Tosya Ceviz Melamin Kapı , Mikrolam kapı fiyatları , Kapı Kasa PERVAZ fiyatları , Kapı hangi maddeden yapılır , Melamin kapi fiyatları sahibinden , Melamin kapı fiyatları İZMİR , Melamin Kapı fiyatları , Hazır melamin kapı , Amerikan kapı mı melamin kapı mı , İç kapı modelleri , Tosya Kapı fiyat listesi , Tosya Kapı fabrikaları , Kastamonu Kapı Fiyatları , Tosya kapı modelleri , tosya kapı , Tosya Kapı firmaları ,
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.