Sepetim

Mutfak Dolabı 2

MDF LAM MUTFAK DOLABI ÖZELLİKLERİ


Mdf Lam mutfak dolapları çok çeşitli renk ve desen seçeneklerine sahiptir. En çok tercih edilen dolap malzemesidir. Sebebi ise çizilmelere ve darbelere dayanıklı olması, su geçirmemesi ve çok farklı ağaç desenlerine sahip olmasıdır. Melamin mutfak dolapları sadece düz panel şeklinde olabilmektedir. Mdf Lam içerisine 18mm 1.sınıf MDF kullanılmaktadır. Malzemelerimiz E1 standartlarındadır ve kanserojen madde içermemektedir. 

Ekonomiktir.

Kolay temizlenir ve kir tutmaz.

Çizilmeye ve darbedelere karşı dayanıklıdır.

Çok çeşitli düz renk ve ahşap desenlerine sahiptir.

Üründe Kullanılan Malzeme ve Aksesuarlar

Gövde:  MDF Lam

Kapak:  MDF Lam

Aksesuarlar: Müşterimizin İsteğine göre

Ürün Ana Hammaddesi: 18mm 1.sınıf MDF

Ölçünüze özel tasarım ve üretim yapıyoruz. AKRİLİK MUTFAK DOLABI ÖZELLİKLERİ


 Akrilik mutfak dolapları, parlak yapısı ve çizilmeye karşı diğer malzemelere göre daha dayanıklı olması sebebiyle, en uzun ömürlü dolaplar olarak bilinmektedir. Yüzeyi koruyucu bir katmana sahiptir. Sadece düz renk seçeneklerine sahiptir. Akrilik kapaklar standart ve çizilmez akrilik olarak ikiye ayrılmaktadır. Her iki seçeneğinde iç malzemesi 1.sınıf MDF olmakla beraber, çizilmez akriliğin yüzeyinde kullanılan koruyucu malzeme standart akriliği göre biraz daha dayanıklıdır. Çizilmez akrilik piyasada bulabileceğiniz en uzun ömürlü dolap malzemesidir.

Sararma yapmaz.

Çizilmeye ve darbelere karşı ekstra dayanıklıdır.

En uzun ömürlü dolaplardır.

Parlak ve şık bir görünüme sahiptir.

Sadece düz renklere sahiptir.

Gövde: Mdf Lam

Kapak: Akrilik

Aksesuarlar: Müşterimizin İsteğine göre

Ürün Ana Hammaddesi: 18mm 1.sınıf MDF

Ölçünüze özel tasarım ve üretim yapıyoruz.MEMBRAN MUTFAK DOLABI ÖZELLİKLERİ


 Membran mutfak dolapları, PVC denilen bir kaplama malzemesinin MDF üzerine preslenmesiyle elde edilmektedir. Membran kapaklar antibakteriyeldir ve kanserojen madde içermemektedir. Çok çeşitli renk ve desen seçenekleri vardır. Membran kapakları diğer kapak malzemelerinden ayıran en önemli özelliği, kapaklarda oyma desenler de yapılabilmesidir. En çok rağbet gören Membran deseni ise Country Membran denilen oyma desenli kapaklardır. Membran dolaplar için de 1.sınıf MDF kullanılmaktayız.

Çizilmeye ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Bakımı kolaydır ve kolay temizlenir.

Country ve birçok fazla oyma desenine sahiptir.

Şık ve gösterişlidir.

Gövde: Mdf Lam

Kapak: Membran Kaplama MDF

Aksesuarlar: Müşterimizin İsteğine göre 

Ürün Ana Hammaddesi: 18mm 1.sınıf MDF

Ölçünüze özel tasarım ve üretim yapıyoruz. HIGH GLOS MUTFAK DOLABI ÖZELLİKLERİ


High Gloss mutfak dolapları, parlak yapısı ve uygun fiyatıyla en çok talep edilen mutfak kapak seçenekleri arasında olmasını sağlıyor. High Gloss kapaklarda birçok parlak desenlerin yanında mat desen seçenekleri de bulunmaktadır. High Gloss mutfakları düz panel şeklindedir ve ana malzeme olarak 1.sınıf MDF kullanımaktadır. Kolay temizlenebilmesi, şık görünümü ve çizilmelere karşı dayanıklı olması High Gloss dolapların, tüketiciler tarafından her zaman en çok talep ettiği dolaplar olacaktır.

Parlak ve estetik bir görünüme sahiptir.

Kolay temizlenir ve kir tutmaz.

Çizilmeye ve darbedelere karşı dayanıklıdır.

Çok çeşitli düz renk ve mat desenlere sahiptir.

En çok tercih edilen dolaplardır.

Üründe Kullanılan Malzeme ve Aksesuarlar

Gövde: Mdf Lam

Kapak: High Gloss

Aksesuarlar: Müşterimizin İsteğine göre

Ürün Ana Hammaddesi: 18mm 1.sınıf MDF

Ölçünüze özel tasarım ve üretim yapıyoruz. LAKE MUTFAK DOLABI ÖZELLİKLERİ


Lake mutfak dolapları, en gösterişli mutfak dolaplarıdır. Lake kapaklar 1.sınıf MDF’nin üzerine Poliüretan bazlı Lake boya uygulaması yapılarak üretilir. Boya olması sebebiyle her türlü düz renge boyanabilmektedir. Lake mutfak dolapları en şık görünüme sahip dolaplardır. Yine boya uygulaması yapıldığı için iç malzemesi olan MDF’nin üzerine her türlü desen çizilebilmektedir. En şık görünüme sahip ve yüzeyi pürüzsüz olması sebebiyle en ihtişamlı kapak seçeneği diyebiliriz. İstenildiği takdirde tekrar boyanabilme özelliğine sahip olması nedeniyle Lake dolaplar uzun ömürlüdürler.

Gövde: Mdf Lam

Kapak: Lake

Aksesuarlar: Müşterimizin İsteğine göre

Ürün Ana Hammaddesi: 18mm 1.sınıf MDF

Ölçünüze özel tasarım ve üretim yapıyoruz. Etiketler: Mutfak Dolabı Modelleri , Hazır Mutfak Dolabı , Mutfak Dolapları Fiyatları , Marangoz Mutfak dolabı Fiyatları , Mutfak Dolabı Modelleri Fiyatları , Mutfak Dolabı Fiyatları 2022 , Mutfak Dolabı Fiyatları 2023 , Küçük Mutfak Dolabı Modelleri , Mutfak dolabı fiyatları ne kadar? , En kullanışlı mutfak dolabı hangisi? , Mutfak yaptırmak ne kadar tutar? , Mat beyaz mutfak dolabı kullanışlı mı? , L Mutfak Dolapları , Mutfak Dolapları , Hazır Mutfak Dolapları , Mutfak Modelleri , Mutfak dolabı ne kadar tutar? , Lake mutfak dolabı fiyatları ne kadar? , Membran mutfak metresi ne kadar? , En çok satan Mutfak Dolapları hangileri? , Hazır mutfak ne kadar? , Akrilik mutfak dolabı mı lake mi? , Küçük bir mutfak nasıl dizayn edilir? , Erzak dolabı kaç lira? , En iyi mutfak dolabı malzemesi nedir? , Ortalama mutfak dolabı maliyeti , Akrilik Mutfak Dolabı metrekare fiyatları 2022 , Akrilik Mutfak Dolabı metrekare fiyatları 2023 , Mutfak Dolabı Fiyatları 2023 , Mutfak Dolabı metrekare fiyatı , Lake mutfak dolabı metrekare fiyatı , Lake mutfak dolabı Fiyatları 2022 , Lake mutfak dolabı Fiyatları 2023 , 2022 mutfak Modelleri , 2023 mutfak Modelleri , melamin mutfak , mutfak , melamin kapak , melamin dolap , melamin mutfak dolabı , melamin kaplama mutfak , melamin kaplama , mutfak fiyatları , melamin dolap fiyatları , high gloss mutfak , high gloss kapak , high gloss dolap , high gloss mutfak dolabı , high gloss kaplama mutfak , high gloss kaplama , high gloss fiyatları , high gloss dolap fiyatları , lake mutfak , lake kapak , lake dolap , lake mutfak dolabı , lake boya mutfak , lake dolap fiyatları , lake boyalı mutfak , lake boya kapak , lake boyalı kapak ,
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.