Sepetim

Pvc Kapı Camsız 738

Kapı yüzeylerinde kullanılan PVC (Polivinil Klorür), oldukça geniş bir kullanım alanı olan plastiktir. Kapı ve pencere üretiminde kullanılan en yaygın ve bilinen kimyasal malzemedir. PVC geri dönüşümü olan, yani tekrar kullanılabilen bir malzeme olduğundan çevre dostudur. PVC kapı gövdesine desen verilecekse ayrıca CNC tezgâhta istenilen kapı deseni ve şekli verilir. Kapı yüzeyine PVC yapıştırılmadan önce CNC tezgâhında desen verilmiş olmalıdır. Daha sonra PVC malzeme ısı yardımıyla MDF kapı yüzeyine uygulanır. PVC kapı yüzeylerine boya gerekmez. PVC panel kapılar kendinden desenli ve renklidir. PVC kapılar, oda ve WC kapısı olarak istenilen ölçülerde üretilebilir. Ayrıca PVC kapıyı çift kanat olarak istenilen genişlikte üretmek mümkündür. PVC panel kapı fiyatları, doğal ahşap kaplamalı diğer kapı modellerine göre daha ekonomiktir. PVC panel kapılar kolay temizlenir, hijyeniktir, kapı modeli ve desen seçeneği çok fazladır. Montajı kolay yapılır. Güneş ışınlarına ve çizilmelere, darbelere karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür. PVC kapılar renk alternatifi en fazla bulunan kapılardandır. Ayrıca, iç mekân kapısı olarak her alanda kullanım için uygundur.


Kapı kanadı; ahşap karkas suni kurutulmuş köknar ağaçtan imal edilmiştir. Kanat kalınlığı 42mm.olarak ve lambasız şekilde imal edilmektedir. Ahşap konstrüksiyon üstü, 6mm MDF panel üzerine Pvc kaplama uygulaması yapılmaktadır. Kanat konstrüksiyon arasında dolgu malzemesi olarak kraft petek kullanılmaktadır. İstenildiği takdirde delikli yonga levha ızgara dolgu ya da masif ahşap ızgara dolgu cinsleri kullanılmaktadır. Gerektiğinde amaca uygun olarak cam boşluğu ve cam çıtası kanar üzerinde teşkil edilebilmektedir. Kasa gövdesi parçalı köknar ağaç, üst ve alt kısımları 3mm MDF presli olarak üretilmektedir veya 36 mm Mdf Kasa Kullanılır. Pervazlar, kanal geçmeli istenildiğinde 8mm-9mm-10mm MDF malzemeden imal edilmektedir. MDF üzeri seçilen kaplama malzemesi preslenmektedir. Kasada teşkil edilen kanala yerleştirilen conta, kapı komplesinde hava ve ses yalıtımını sağlamaktadır. Siparişe  özel üretim yapılmaktadır. Kanat yan kenarlarına ve kasada görünen kısımlara seçilen renkte bant uygulaması yapılır.  Üretim bittikten sonra Türkiye geneli Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin(İçel), Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Şırnak, Sivas, Tekirdağ, Tokat,Trabzon,Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak İl ve ilçelerine Kamyon veya Kargo ile gönderilir.

Etiketler: PVC Kapı Fiyatları , PVC kapı modelleri ve Fiyatları , PVC kapı fiyat HESAPLAMA , PVC kapı kullanışlı mı? , PVC kapı kaç para? , PVC ve pimapen aynı mı? , PVC nedir kapı? , Membran Kapı Fiyatları , Membran kapı ile Amerikan kapı farkı , Membran Kapı Modelleri , Membran iç Kapı Fiyatları , Membran kapı yorumları , Membran Kapı Bursa , Tosya membran kapı Fiyatları , Membran kapı ne demek? , Membran kapı kullanışlı mı? , Membran kapı mı lake kapı mı? , Amerikan kapı ve Membran kapı mı? , PVC kapı kaliteli mi? , pvc kapı , PVC kapı Modelleri , PVC Kapı Fiyatları 2022 , PVC Kapı Fiyatları 2023 , PVC iç kapı yorumları , PVC iç Kapı modelleri , PVC iç Kapı Fiyatları , Oda Kapısı Fiyatları , Membran kapı kaliteli mi? , PVC membran kapı ne demek? , Membran Kapı Fiyatları 2022 , Membran Kapı Fiyatları 2023 , Membran Kapı Fiyatları Bursa , TOSYA membran Kapı Fiyatları , Membran kapı Nedir , Membran kapı mı amerikan kapımı , Membran Kapı Fiyatları 2023 , Camlı Membran Kapı Fiyatları , Pvc Membran Kapı Fiyatları , Membran Kapı Fiyatları 2022 Bursa , Membran Kapı Fiyatları 2023 Bursa , 2022 iç Kapı Modelleri ve Fiyatları , Membran kapı özellikleri , Tosya Kapı fiyat listesi , Kastamonu Kapı Fiyatları , Tosya Kapı fabrikaları , Tosya kapı modelleri ve fiyatları , Kastamonu Kapı fabrikaları , Tosya Kapı firmaları , Pvc membran kapı nedir , Membran kapı boyanırmı , Amerikan membran kapı , Lake kapı mı PVC kapımı , PVC Kaplama kapı yorumları , Melamin kapı mı PVC kapımı , Pvc Kapı fabrikaları , PVC kapı özellikleri , PVC iç kapı , PVC Kaplama Kapı Fiyatları , Oda Kapı Fiyatları , Mebran kapı , Pivisi Kapılar , pvc kapı modelleri , PVC kapı modelleri camlı , PVC kapı fiyat hesaplama , Kapı modelleri 2022 , Kapı modelleri 2023 , Pvc kapı nedir , İç kapı modelleri , Tosya kapı modelleri , tosya kapı , Tosya PVC Kapı ,
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.