Sepetim

TOSYA KAPI Hakkında

TOSYA KAPI Hakkında

TOSYA KAPI, Değerli Müşterileri ve Meslektaşları ile sürekli olarak tasarım ve üretim koordinasyonu içinde kendini geliştirerek, çağdaş fikirleriyle sizlere estetik ve kolaylık sunmaktadır. Farklı mekanlara farklı çözümler sunan TOSYA KAPI modern, klasik, yerel ve sektörel değişik birçok mekana uygun üretimlerle tüm taleplere cevap verebilir durumdadır. Her gün kendisini teknik olarak besleyen ve tecrübesini zenginleştiren deneyimli kadrosu ile zaman-fiyat-kalite üçgenindeki tüm beklentilere cevap vermektedir.

Tam Masif Ahşap Kapı, Amerikan Kapı, Cnc Mdf Kapıdaki Deneyimini Lake Kapı, Ahşap Kaplamalı Kapı, Laminat Kapı, Pvc (Membran) Kapı Melamin Kapı'ya Aktararak 'KAPI' ya Yeni Bir Boyut Kazandırıyor. Bünyesindeki Uzman ve Deneyimli Kadrosu,CNC ve CNC Makina Parkuru Standartlaşmış Üretim Projesi ile Ürün Kalitesinin Sürekliliğini Sağlamıştır.

Birinci sınıf malzemeden uluslararası standartlarda Amerikan Kapı, Amerikan Panel Kapı, Lake Kapı, Cnc Lake Kapı, Cnc Mdf Kapı, Mdf Kapı, Laminat Kapı, Laminat Kaplamalı Kapı, Mikro Laminat Kapı, Melamin Kapı, Melamin Kaplamalı Kapı, Ahşap Kapı, Ahşap İç Oda Kapı, Ahşap Kaplamalı Kapı, Kaplamalı Kapı, Pvc Kapı, Pvc Kaplamalı Kapı, Membran Kapı, Membran Kaplamalı Kapı ve Farklı Ürün Çeşitleri Üretimi yapıp yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine %100 memnuniyet esaslı kalitesini ispat etmektedir. 

TOSYA KAPI, 40 yılı aşan sektör deneyiminde eskinin tecrübesi ve yeninin teknolojisiyle geleceğe büyümesini sürdürerek ilerlemektedir.
TOSYA KAPI Olarak İlkelerimizden ve Kalitemizden Taviz Vermeden Siz Müşterilerimize Daha İyiyi Sunmak İçin Çalışıyoruz. Şimdiden İşbirliğiniz İçin Teşekkür Ederiz.
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.